Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Zásahové rukavice ESKA Supermars pouze velikosti 8 a 12

Zásahové rukavice ESKA Supermars pouze velikosti 8 a 12

Výprodejové hasičské rukavice ESKA Supermars pouze velikosti 8 a 12 omezené množství.

Zásahové rukavice SUPERMARS s GORE-TEX® vložkou a svrškem z kůže, která je odolná proti vodě, oleji a odolná vůči kyselinám. Nabízí uživateli optimální ochranu proti teplu a chladu.Všestranné pro použití v oblasti činnosti hasičů.

Rukavice vybavena patentovanou ochranou proti vytažení vnitřní rukavice.

U Rukavic ESKA MARS 5F i po 20 vypráních při 30°C zůstávají zachovány tepelné a mechanické vlasnosti rukavic dle normy EN 659.

Rukavice jsou vybaveny revoluční ochrannou podšívkou, která zajišťuje ochranu dlaně úrovně a ochranu horní části rukavice proti proříznutí.

ESKA® patent - GORE-TEX ® membrána je dokonale fixována  k svršku rukavice a nedochází tak k vysunutí vnitřní rukavičky
Podšívka rukavice je vyrobena z žáruvzdorného Kevlaru®

Pouze velikosti 8 a 12

Splňuje normu EN 659:2003 + A1:2008

 

Pokud chcete vědět, do které velikostní skupiny patří vaše ruka, řiďte se prosím těmito pokyny:Textilním metrem si změřte obvod ruky (praváci pravou a leváci levou), přes vyklenuté klouby. V místě kloubů prstních a záprstních kostí je lidská ruka nejširší. Ruka musí být sevřena tak, aby se konec ukazováku mírně dotýkal špičky palce. Metr přes klouby příliš nestahujte, ale nechte mírně na volno. Touto délkou v cm zjistíte svou velikost ruky a pomocí následující tabulky určíte potřebnou velikost rukavice ve francouzských palcích.

 

818 Kč bez DPH
990 Kč s DPH
PODOBNÉ PRODUKTY