Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Radiostanice Motorola MOTOTRBO™ DM4601e VHF, GPS/BT/WiFi

Radiostanice Motorola MOTOTRBO™ DM4601e VHF, GPS/BT/WiFi

Motorola DM4601e VHF typ MDM28JNN9RA2AN (model MBAR304NE) je mobilní profesionální radiostanice (vysílačka) pro digitální (duální) provoz s možností nastavení až 1000 kanálových pozic v rozsahu 136 – 174 MHz (pásmo VHF) s vysílacím výkonem až 25W a velkým 4 řádkovým barevným grafickým displejem GPS/BT a WiFi modulem.

Profesionální digitální radiostanici Motorola DM 4601 e VHF systému Motorola MOTOTRBO™ je možné používat jak pro běžný analogový, tak i pro plně digitální provoz (duální provoz). V digitálním provozu lze díky výběrům přístupným z menu a dále díky funkčním klávesám (nebo také pomocí volitelného Smart tlačítkového mikrofonu) využívat funkce, které systém Motorola MOTOTRBO™ nabízí.

V analogovém provozu může Motorola DM4601e spolupracovat s jakýmikoliv analogovými radiostanicemi navíc s podporou signalizace Select 5 (pětitónová signalizace). Nastavení analogového a digitálního provozu je vázáno na kanálové pozice. 

Vysílačka DM4601 e umí díky vestavěnému GNSS (GPS a GLONASS) přijímači odesílat informaci o své poloze např. na dispečink.

Bluetooth 4.0 LE modul pak umožňuje připojení bezdrátového audio příslušenství jako jsou různé Bluetooth headsety atd. a WiFi je určené pro případnou bezdrátovou rekonfiguraci nastavení.

22 306 Kč bez DPH
26 990 Kč s DPH
PŘÍSLUŠENSTVÍ
PODOBNÉ PRODUKTY