Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Batoh na program D25 PANTHER

Batoh na program D25 PANTHER

Batoh PANTHER je určen k uložení pěti D25 hadic o délce 20m, rozdělovače, dvou D25 proudnic a dvou C/D přechodů. Pro tyto účely je vybaven hlavní prostornou komorou, která je přepážkou rozdělena na dvě části. Spodní komora je určena pro čtyři hadice a je přístupná samostatným bočním otvorem zavíratelným dvou-zipem s madlem a jištěným suchým zipem. Hadice jsou odděleny přepážkami. Horní komora je určena k uložení páté hadice, rozdělovače, dvou proudnic a C/D přechodů. Je přístupná samostatným horním otvorem zavíratelným dvou-zipem s madlem a jištěným suchým zipem. Hadice je od rozdělovače oddělena přepážkou. Rozdělovač a proudnice jsou jištěny pružným poutkem a přechody jsou uloženy v kapsách jištěných suchým zipem.

Díky hornímu a bočnímu otvoru není potřeba při zásahu sundavat batoh pro vyložení hadic. Jeden hasič nese batoh a hasí proudnicí. Druhý hasič vytahuje hadice a prodlužuje vedení. Tím je dosaženo plynulého postupného nepřerušovaného hašení.

Při vyprázdnění batohu je možné odstranit všechny přepážky, uložit je na dně batohu a hlavní rozměrnou komoru použít pro přesun jakéhokoliv materiálu - vody v PET láhvích, stravy, nebo stažení použitých hadic po zásahu.

Batoh PANTHER je na přední straně vybaven MOL systémem pro uchycení dalšího vybavení jako jsou ženijní nástroje, rozdělovače, proudnice, atd. Pro uložení osobního vybavení je možné připevnit na přední stranu nebo bok batohu kapsy nebo kapsy na vodu. Na přední straně jsou dva suché zipy 17x4cm pro připevnění jmenovek. Na přední straně a bocích batohu se nacházejí také reflexní pásky pro dobrou viditelnost v terénu.

Batoh PANTHER je rozměrově přizpůsoben nástavbě hasičského automobilu. Jde vložit volně do příhrádky nebo přímo do přepravky

Batoh PANTHER je vyroben z odolné voděodolné tkaniny Cordura® potažené PU zátěrem. Je osazen širokými ramenními, prsními a bederními popruhy umožňující nastavení pro různé výšky postav. Na ramenní popruhy lze připnout vysílačku a mikrofon. Komfort zajišťuje dvojitá měkčená zádová vložka. Vložka je osazena také na přední straně a celém obvodu batohu. Záda jsou také vyztužena dvěma plastovými pásy, které jsou umístěny pod ramenními popruhy po celé délce batohu. Tím je zajištěna dostatečná tuhost batohu při plném zatížení. Pro snadné přenášení je batoh osazen také madlem.

Technické parametry:
Šířka: 400 mm
Výška: 580 mm
Délka: 220 mm
Hmotnost: 2,2 kg
Objem: 50 l

4 289 Kč bez DPH
5 190 Kč s DPH
PODOBNÉ PRODUKTY