Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Záchranářský nůž Victorinox Rescue Tool

Záchranářský nůž Victorinox Rescue Tool

Nezaměnitelný nůž od legendární Švýcarské firmy je primárně určený bezpečnostním a záchranným složkám, jeho 15 funkcí ale najde své uplatnění i při mnoha sportech a aktivitách v přírodě.

Rescue tool na první pohled zaujme především svou svítivou barvou a netradičními prvky, kterými se odlišuje od standardních nožů firmy Victorinox. Žlutá rukojeť je vyrobena s příměsí fosforu, a díky tomu jej snadno najdete, i když Vám v noci zapadne do tmy. Hlavní čepel o délce 111 mm je vyrobena z odolné nerezové oceli. Okraj rukojeti je vybaven hrotem pro rozbíjení oken. Spolu s pilkou na sklo je tak nůž snadnou variantou, jak se dostat skrz autosklo, nebo jinou překážku. Pilka, primárně určená na řezání tříštivého skla ale najde i jiná využití, například přeříznutí horolezeckého lana je s její pomocí opravdu jednoduché.

Nůž byl vyroben ve spolupráci s hasiči a záchranáři a jeho provedení odpovídá jak jejich požadavkům na univerzálnost a účinnost, tak pověstně kvalitě Švýcarských výrobců. Na výrobu nože byly použity ty nejlepší materiály, precizně pospojované dohromady, aby daly vzniknout perfektnímu noži.

Funkce

Velká čepel s pojistkou
Phillips křížový šroubovák.
Hrot pro rozbití okna.
Šroubovák.
Otvírák na láhve.
Odstraňovač izolace z drátů.
Výstružník, průbojník.
Čepel na řezání bezpečnostních pásů.
Kroužek na klíče.
Pinzeta.
Párátko.
Pilka na řezání tříštivého skla.
Luminiscenční střenka.
Nylonové poutko.
Nylonové pouzdro.

2 065 Kč bez DPH
2 499 Kč s DPH
PODOBNÉ PRODUKTY