Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Přenosné světlo ALDEBARAN Flex LED 600

Přenosné světlo ALDEBARAN Flex LED 600

VYSOKÁ VÝKONNOST – 90 000 Lumenů

V praxi to znamená, že upevníme- li  tuto lampu na vrchol 6m stožáru v úhlu zhruba 35 stupňů, tak osvítíme kruh o velikosti 5000 m2. S tím, že na okraji kruhu jas světlo dosahuje 5 luxů.

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY - až 10krát delší životnost při 20% spotřeby energie

600 LED vytvoří tolik světla jako 3000 wattová halogenová lampa. Nahrazení osvětlovacího prvků není obvykle nutné. I po 50000 hodinách svícení lampa dosahuje okolo 80% světelného výkonu. Kromě toho, LEDky v Aldebaran FLEX LED 600 dosahují až 10násobku životnost běžných HQI a halogenových svítidel.

INOVATIVNÍ FLEXIBILITA - univerzálně vybavené pro každý účel
Všechny výhody předchozího modelu jsme spojili s novou technologií.

Praktické, osvědčené a všestranné světlo s mnoha možnostmi. Jednotlivé světelné prvky lze variabilně zapínat/vypínat . Aldebaran 360 stupňů Flex je vhodný nejen pro připevnění na stativy / stožáry, ale také k zavěšení pomocí integrovaných držících háků.

INOVATIVNÍ koncept osvětlení - až třikrát více světla všude tam, kde jej opravdu potřebujete

Na rozdíl od jiných univerzálních osvětlovacích systémů, které jsou dostupné na trhu, Flex systém dokáže přesně osvítit plochu, kterou potřebujete mít nasvícenou a to díky možnosti změnit úhel sklonu u všech 4 jednotlivých světelných modulů. Tím, zamezíte vnikání parazitního světla směřující do strany nebo nahoru, a dosáhnete až třikrát vyšší svítivosti, což je srovnatelné s konkurencí.

MAXIMÁLNÍ ROBUSTNOST – odolné pro venkovní použití
Mnoho výrobků na trhu jsou jen omezeně použitelné ve venkovním prostředí, a to zejména, když se venku rozfouká vítr. Díky úzké a stabilní konstrukci se do světelných prvků neopře tolik větru a tím pádem zůstává celý systém déle funkční. Kromě toho použité LED osvětlovací jednotky jsou naprosto odolné proti nárazům a vibracím a tím pádem Vám budou sloužit déle a bez nutnosti výměny.

RYCHLÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ – Systém je řešen tak, že ho postaví během chvilky i jeden člověk.  Na rozdíl od většiny dostupných řešení na trhu, montáž a demontáž se provádí jen v několika jednoduchých krocích, ke kterým nepotřebujete pomoc dalšího člověka. Jelikož se lampa generuje malé množství tepla, není třeba dlouho čekat, až se lampa rozsvítí a následně ochladí. Jak zdroje, tak ovladače jsou součástí lampy a tím pádem potřebujete minimum kabeláže.

Prostorově úsporný TRANSPORT – lampa se přepravuje ve speciálním na míru vyrobeném přepravním boxu. Nepotřebujete tedy další krabice na zdroje, ovladače atd., protože vše je integrováno v lampě.

Výkon 600W LED
Svítivost 90 000 lumenů
Moduly 4 x 160W LED
Krytí IP54
Životnost 50 000 hodin
Rozměr 235 x 537 mm
Hmotnost 15 kg

66 107 Kč bez DPH
79 990 Kč s DPH
PODOBNÉ PRODUKTY