Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Radiostanice Motorola DM2600 digital/analog

Radiostanice Motorola DM2600 digital/analog

Jedná se o vyšší model radiostanice smožností nastavení až 256 digitálních nebo analogových kmitočtů. V analogovém režimu má tato radiostanice možnost nastavení selektivní volby. Proto je vhodná do stávajících analogových sítí kde se plánuje postupná obměna a přechod na digitální systém DMR. V digitálním reřimu je vhodná jak do otevřených, tak i do sofistikovaných radiových sítí Capacity Plus a Linked Capacity Plus.
Uživatel má možnost ovládání pomocí šesti programovatelných tlačítek a informace jsou zobrazeny na dvouřádkovém barevném LCD displeji.

Všeobecné informace:

Tříbarevný indikátor LED na zobrazuje provozní stavy radiostanicejako je vysílání, příjem, Scanování, atd.

Velký dvouřádkový kontrastní displej s podsvícením.

Podpora pro tísňové externí tlačítko (volitelné příslušenství)  pro možnost naprogramování volitelných funkcí. jednou z funkcí může být tísňový provoz. radiostanice posílá informaci o nouzi, může automaticky vysílat po určenou dobu zvuky ze svého okolí bez toho, že by na radiostanici byl indikován jakýkoliv provozní stav.

Zadní konektor shodný s radiostanicemi GMa CM řady pro připojení externího příslušenství.

4W hlasitý čelně umístěný reproduktor v ovládacím panelu. Velký ovladač nastavení hlasitosti a přepínání kanálových pozic, podsvícená ovládací tlačítka.

Čtyři funkční programovatelná tlačítka (P1-P4) usnadňující přístup k přednastaveným funkcím. Jejich pomocí jsou jednoduše dostupné nové funkce, jako individuální (privátní) volání, volání určené hovorové skupiny, ovládání funkce Scan, odeslání přednastavených rychlých textových zpráv, přepínání úrovně vysílacího výkonu atd. Tlačítko pro přístup do menu a pro ukončení menu, resp. Esc/home.

V nastevní lze aktivovat hlasové oznámení aktuálního kanálu.

Automaticky předávaná identifikace vysílající stanice, Zobrazování čísel volajících stanic na displeji s vazbou na popisy v kontaktech (pokud je uloženo).

Sestavení individuálního (privátního) nebo skupinového hovoru a možnost sledování více hovorových skupin na jedné kanálové pozici. Výběr hovoru je vázán na výběr ze seznamu kontaktů/volacích skupin, nebo na naprogramování funkčních tlačítek P1 až P4 (nebo dlačítek na volitelném příplatkovém mikrofonu).

Vyhodnocení příkazu pro tichou kontrolu přítomnosti stanice v dosahu (Radio Check). Možnost volání s funkcí Rermote Monitor (odposlech).

Odesílání přednastavených textových zpráv do 140 znaků (obdoba SMS) s vazbou na programovatelná tlačítka, nebo seznam v položce menu.

Základní úroveň šifrování hovorů.

Dual Capacity Direct Mode (využití jednoho kmitočtu pro dva souběžné hovory bez nutnosti použití repeateru)

Radiostanice může fungovat i v systémech Capacity Plus (Single Site Trunking) a Linked Capacity Plus (Multi Site Trunking) po dokupení softwarového klíče.

Sada obsahuje:

Radiostanice Motorola DM 2600 VHF 25W, s displejem

Napájecí kabel 12V, 3m

Montážní držák radiostanice

Kompaktní ruční mikrofon včetně závěsu mikrofonu

Návod k obsluze

Hmotnost [g]1300 g

Stupeň krytí [IP]IP57

Rozměry [mm]44x169x134 mm

Provozní teplota [°C]-30 až +60 °C

HomologaceCE pro provoz na území EU

Kmitočtové pásmo [MHz]136-174 MHz

Počet kanálů160

Výkon [W]1-25 W

14 372 Kč bez DPH
17 390 Kč s DPH
PŘÍSLUŠENSTVÍ
PODOBNÉ PRODUKTY